Książka „Alfabet ogarniania” powstała dzięki wsparciu dziesiątek osób i organizacji.

Szczególne podziękowania dla Głównego Sponsora:

Pod koniec września 2017, gdy prace nad tekstem były na ukończeniu, zwróciłem się do znajomych i sympatyków z prośbą o udział w zbiórce pieniędzy na wydanie „Alfabetu ogarniania”.
Na apel zareagował Jan WALKIEWICZ z firmy JUSTPOINT sp. z o.o. (www.justpoint.pl) i zaproponował, że wezmą na siebie rolę Głównego Sponsora. Bardzo mnie ucieszył ten szczodry gest, za który dziękuję!

Chcę powiedzieć, że serce mi rosło, gdy na konto wpływały pojedyncze wpłaty na 100, 200 albo 50 złotych.
Pierwszego dnia przedsięwzięcie poparły cztery osoby: Katarzyna ZAJĄC-MALINOWSKA z FABRYKI UMYSŁU w Łomży, Łukasz J. WIELEBSKI z SOCRAT.IT, Mateusz DYBKA z rodziną oraz Marek SZYMCZAKOWSKI z PUBLICO24.
Kolejne trzy dni i 16 wyrazów poparcia: Ireneusz CHMIELAK, Alena ANDROSIK, Ireneusz ZYZANSKI, Tomasz KLUZA, Wojciech BĘTKOWSKI, Paul MES, Piotr LIPSKI z HIPOALERGICZNIE24.PL, Ula i Konrad KALBARCZYK, Robert CHROBOT, Krzysztof BROLA, Małgorzata SENDECKA, Roman BATKO, Izabella MAIN, Grzegorz OBAJTEK, Łukasz BIERNACKI z CENTRAL TELECOM sp. z o. o. oraz Artur WĄCHAL.

Tydzień po tygodniu wpływały pieniądze. Do końca zbiórki, czyli do 21 października, kilkadziesiąt osób sięgnęło po karty płatnicze i przelewy, by sprawić, że książka w takim kształcie jest w twoich rękach. Te osoby to: Arkadiusz WILK, Jakub POPEK, Tadeusz PIĄTKOWSKI, Paweł HOFFMANN, Dorota PIETROWICZ ILO w Lesznie, Artur SÓJKA, Michał MIKULSKI, Karol DUKACZEWSKI, Wojciech ŚWIĄTEK, Hanna BADZIO-JAGIEŁŁO z CBK PI-HOUSE, Anna JAŚKIEWICZ, Gosia i Darek KAŁUŻNI z CDT „KUŹNIA”, Piotr ULIŃSKI, Anna i Robert SOWIŃSCY, Lidia KRĘTOWSKA, Michał BOGDAN, Agnieszka CZEGLIK, Kornel WOJTKIEWICZ z PKB Fundacji, Radosław GOŁĘBIEWSKI, Rafał KRZEMPEK, Bernadeta SZUMIEC, Małgorzata JASZOWSKA, Waldek CZAPLEJEWICZ, Robert KOZICKI, Iwona PIGA, Bogdan SIEMASZKO, Cezary WITAS, Łukasz KOŹMA, Rafał ORLICKI z ORLICKI Manufaktura Kontaktów, Jarosław PIĄTEK, Wojtek PAŃCZYK, Sergiusz TRZECIAK, Leszek CIESIÓŁKA, Ewa MAGIER, Grzegorz PIĄTKOWSKI, Jarosław POLAK, Adam JURKIEWICZ z ABIX Edukacja, Barbara i Tomasz SAŁOSZ, Jarosław BABULA z TEATRU BO TAK, Zdzisław MAJKA, Mirosław URBAN, Artur CISZEWSKI, Krzysztof FILARSKI z WESTHILL CONSULTING, Małgorzata KWIATEK, Aleksandra i Robert KOWALIK, Tadeusz KURPIEL, Sławek KRAKOWSKI z DRUKUJTANIEJ.PL, Dorota STELIGA, Maciej Piotr TOMASZEWSKI, Piotr JANUSZ, Krzysztof BASZTON, Artur POLIT, Oleg PRYBYŁO, Sławomir JĘDRZEJCZAK ze  STUDIORAMA.PL, Jarosław WOLNIEWICZ z WOL-PHARMA CONSULTING oraz Piotr CIESZEWSKI.

Każdemu Darczyńcy serdecznie dziękuję i jestem wdzięczny za zaufanie i wsparcie „Alfabetu ogarniania”!